Dom

Dla wielu osób salon to pomieszczenie, do którego wystroju przywiązują najwięcej uwagi. Nic dziwnego, ponieważ zazwyczaj pełni on funkcję zarówno reprezentacyjną, jak i wypoczynkową.

Rośliny ozdobne w ogrodach przydomowych sprawiają, że otoczenie staje się wizytówką domu i strefą wypoczynku. Odpoczynek wśród zieleni wymaga znalezienia przytulnego i zacisznego miejsca, w którym znajdą się wygodne meble ogrodowe oraz miejsce na grilla.

Jesteś rodzicem, a może dziadkiem i babcią, nie ważne jeżeli masz małego szkraba ze sobą, który chce spędzić z Tobą trochę czasu to warto mu go poświęcić i zabrać na świeże powietrze. Po pierwsze wiadomo, że przebywanie na świeżym powietrzu doskonale wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu, możemy się dotlenić i pooddychać świeżym powietrzem, a zabawa na dworze to dopiero coś.

W Polskich mieszkaniach bardzo często do dyspozycji jest nieduża kuchnia, o powierzchni od 6 do 8 metrów kwadratowych. W starszym budownictwie taka kuchnia jest oddzielnym pomieszczeniem z oknem i drzwiami.

Łazienka jest pomieszczeniem, które trudno odnowić niewielkim nakładem pracy. Aby przeprowadzić metamorfozę tego pomieszczenia, musimy liczyć się ze sporymi wydatkami.

Szafa kapsułowa to popularna koncepcja kreowania garderoby i wyglądu opracowana przez założycielkę jednego z londyńskich butików- Susie Faux. Pomysł Brytyjki zakłada kompletowanie swoich stylizacji z kilku podstawowych i ponadczasowych elementów garderoby tj.

1